Колектив

Колектив кафедри

Мавропуло Тетяна Карлівна

завідувачка кафедри педіатрії 3 та неонатології, доктор медичних наук, професор, лікар-педіатр вищої категорії, лікар-неонатолог вищої категорії, відповідає за наукову та лікувальну роботу, має більше 300 публікацій, тема докторської дисертації «Перинатальні ураження ЦНС у доношених новонароджених (варіанти перебігу при клінічних ознаках гіпоксично-ішемічного ушкодження)».

Голова предметної комісії "Педіатрія".

Аліфанова Світлана Віталіївна 

кандидат медичних наук, доцент, лікар-педіатр вищої категорії, доцент кафедри педіатрії 3 та неонатології, англомовне викладання, має більше 250 публікації, тема кандидатської дисертації «Диференційний підхід до реабілітації дітей, хворих на бронхіальну астму та рецидивуючий бронхіт, в залежності від вихідного стану системи інтерферону».

Має сертифікат на знання англійської мови на рівні В2.

Відповідає за навчальну роботу на кафедрі.

Бордій Тіна Андріївна 

кандидат медичних наук, доцент, лікар-педіатр вищої категорії, доцент кафедри педіатрії 3 та неонатології, має більше 200 публікацій, в т.ч. 2 патентів на винахід, тема кандидатської дисертації «Ефективність інтерфероніндукуючої терапії у дітей з рецидивуючим та хронічним бронхітом».

Має сертифікат на знання французської  мови на рівні В2.

Відповідає за наукову роботу на кафедрі.

Шварацька Ольга Вікторівна 

кандидат медичних наук, доцент, лікар-педіатр вищої категорії, доцент кафедри педіатрії 3 та неонатології, англомовне викладання, автор більше 50 публікацій, 1 патенту на корисну модель. Тема кандидатської дисертації «Клініко-імунологічне обґрунтування диференційованого підходу до терапії ГРВІ у дітей з бронхіальною астмою». 

Має сертифікат на знання англійської мови на рівні С1.

Відповідальний секретар кафедри. Відповідає за  роботу з платформою Moodle на кафедрі для англомовних студентів.

Плеханова Тетяна Миколаївна 

кандидат медичних наук, доцент, лікар-педіатр вищої категорії, лікар-неонатолог вищої категорії, асистент кафедри педіатрії 3 та неонатології , відповідає за учбову роботу на післядипломному навчанні, має більше 300 публікацій, тема кандидатської дисертації «Характеристика популяції недоношених дітей великого промислового міста та деяких аспектів адаптації в нормі і при респіраторному дистрес-синдромі».

Годяцька Катерина Костянтинівна

кандидат медичних наук, доцент, лікар-педіатр І категорії, доцент кафедри педіатрії 3 та неонатології, англомовне викладання, тема кандидатської дисертації «Клініко-імунологічні особливості перебігу бронхообструктивного синдрому у дітей раннього віку на тлі дефіциту вітаміну D», має 38 публікацій.

Має сертифікат на знання англійської мови на рівні В2.

Відповідає за  роботу зі сторінкою кафедри на сайті університету, Moodle для україномовних студентів на кафедрі. 

Секретар предметної комісії "Педіатрія"

Калічевська Марина Володимирівна 

 кандидат медичних наук, лікар-педіатр вищої категорії, асистент кафедри педіатрії 3 та неонатології, має більше 100 публікацій, в т.ч. 2 патент на винахід, тема кандидатської дисертації " Клініко-імунологічні особливості та лікування дітей, хворих на бронхіальну астму із супутньою патологією верхніх відділів травного тракту", відповідає за роботу студентського наукового гуртка (з 2019-2020 н.р.)

Відповідальний секретар ДЕК факультетів міжнародного та медицини і фармації. 

Клімова Ольга Володимирівна 

лікар-педіатр вищої категорії, асистент кафедри педіатрії 3 та неонатології, відповідає за роботу студентського наукового гуртка (до 2019-2020 н.р), має 52 публікації.

Відповідальна за виробничу практику ДДМУ.

Клименко Ольга Володимирівна 

кандидат медичних наук, лікар-педіатр вищої категорії, асистент кафедри педіатрії 3 та неонатології, має 88 публікацій, тема кандидатської дисертації «Особливості стану здоров’я та профілактики респіраторних захворювань у дітей раннього віку, позбавлених батьківського піклування».

Відповідальна за ЦО, техніку безпеки та лікувальну роботу на кафедрі.

Таран Ольга Миколаївна 

кандидат медичних наук, лікар-педіатр вищої категорії, асистент кафедри педіатрії 3 та неонатології, має 40 публікацій, тема кандидатської дисертації «Клініко-імунологічне обґрунтування диференційованої терапії ГРВІ у часто хворіючих дітей раннього віку».

Відповідальний секретар з атестації лікарів-інтернів. 

Почесний донор та голова волонтерської групи на кафедрі. 

Віленський Ярослав Вікторович 

кандидат медичних наук, лікар-педіатр, асистент кафедри педіатрії 3 та неонатології, має 10 публікацій, англомовне викладання, тема кандидатської дисертації «Особливості місцевого імунітету верхніх дихальних шляхів у дітей, хворих на бронхіальну астму та алергічний риніт, і корекція його порушень».

Має сертифікат на знання англійської мови на рівні В2.

Перебуває у лавах ЗСУ. 

Лужецька Наталія Володимирівна

лаборант кафедри

Федорова Наталя Едуардівна

лаборант кафедри